KAZUS.AT.UA - умисне заподіяння користі

Трудове законодавство - Юридичний форум

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Юридичний форум » Безкоштовна юридична консультація » Юридична консультація онлайн » Трудове законодавство (Робота родичів на одному підприємстві)
Трудове законодавство
NATALIYAДата: Нд, 10.03.2013, 22:53 | Повідомлення # 1
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
СпойлерЯ працюю економістом в бухгалтерсько-економічній службі підприємства, яке фінансується з державного бюджету, очолює службу головний бухгалтер.на цьому ж підприємстві працює головним інженером мій тато, проте він не має права підпису фінансових документів.Мені повідомили ,що я підлягаю звільненнню,так як родичі не мають права працювати на одному підприємстві.Чи я знахожуся в безпосередньому підпорядкуванні з татом?Чи підлягаю я звільненню відповідно до ст 9 закону №3206-VI.Мене дане підприємство направляли на навчання і після закінчення університету гарантували моє працевлаштування.Я є одинокою мамою,виховую сина 9 років.
  Проте сьогодні я отримала разом з батьком повідомлення про неможливість роботи родичів на одному підприємстві, копії якого я Вам надсилаю.Прошу Вас підскажіть будь-ласка, що мені дальше робити.
 
Юридичний форум » Безкоштовна юридична консультація » Юридична консультація онлайн » Трудове законодавство (Робота родичів на одному підприємстві)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Пт, 17.05.2024, 04:33
Вітаю Вас Гість

Форма входу

Пошук

Наше опитування

Як Ви потрапили на цей сайт?
Всього відповідей: 260

Статистика