KAZUS.AT.UA - умисне заподіяння користі

Як отримати безкоштовну юридичну консультацію? - Юридичний форум

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Юридичний форум » Безкоштовна юридична консультація » Юридична консультація онлайн » Як отримати безкоштовну юридичну консультацію? (Інструкція з експлуатації форуму KAZUS.AT.UA)
Як отримати безкоштовну юридичну консультацію?
ShnapsДата: Сб, 06.06.2009, 13:03 | Повідомлення # 1
Лейтенант
Група: Адміністратори
Повідомлень: 50
Репутація: 3
Статус: Offline
Шановні відвідувачі форуму юридичної консультації KAZUS.AT.UA!
Якщо ви потрапили на цей форум, то, скоріше за все, вам необхідна правова підтримка для вирішення проблемних питань, які постають в нашому житті ледь не щодня. Форум на KAZUS.AT.UA – це безкоштовна юридична консультація онлайн. Команда досвідчених та кваліфікованих спеціалістів наполегливо працює кожного дня, щоб оперативно, якісно та максимально доступно вирішувати ті питання, які вас турбують.
Для того, щоб отримати онлайн юридичні консультації, потрібно дві речі:
1) зареєструватися на сайті;
2) створити нову тему, описавши в ній ситуацію, для вирішення якої вам необхідна юридична консультація.
Жодних спеціальних правил - тільки загальні правила будь-якого форуму (заборона нецензурних слів, образ, множинних акаунтів і т.п.); жодної копійки з вашої кишені – лише пару хвилин на створення нової теми.
Команда KAZUS.AT.UA завжди рада допомогти.
 
ОленаДата: Сб, 20.06.2009, 20:42 | Повідомлення # 2
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Добре, що є такий сайт. Дякую Вам за допомогу
 
OmidДата: Пт, 30.10.2009, 11:59 | Повідомлення # 3
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 13
Репутація: 0
Статус: Offline
На цьому сайті дійсно можна знайти дуже багато корисної інформації. Добре, що Ви створили такий сайт, і що Ви безкоштовно допомагаєте людям. Велика Вам подяка за це!
 
ShnapsДата: Пн, 02.11.2009, 10:27 | Повідомлення # 4
Лейтенант
Група: Адміністратори
Повідомлень: 50
Репутація: 3
Статус: Offline
Дякуємо на доброму слові smile
 
СашаДата: Пн, 06.09.2010, 15:41 | Повідомлення # 5
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Доброго дня Нараховуємо погодинну оплату згідно наказу МОН України від 26.09.05р. №557(додаток16) у відсотках до окладу працівника І тарифного розряду .На даний час посадовий оклад працівника І тарифного розряду встановлений на рівні законодавчо визначеного розміру мінімальної заробітної плати 888 грн., а посадові оклади розраховуються виходячи з розміру працівника І тарифного розряду 570 грн.Виходячи з якої суми правильно нараховувати погодину оплату?
 
qaz123xswДата: Чт, 11.11.2010, 23:02 | Повідомлення # 6
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Добрий вечір
Моя сестра (має дитину 7 років )подала в суд заяву на розлучення в лютому 2010р ,чоловік згоди на розлучення не дає , судові повістки які надсилаються на адрес чоловіка повертаються до суду (хоча дитину приходить провідувати кожного тижня). Суддя відкладає розгляд справи у звязку з неповідомленням чоловіка про судовий розгляд (і часто суддя бере больничні вже десь 2-3 за цей рік) .Чи можна писати заяву на імя голови суду про затягування справи суддею чи все ж таки перше звертатись у органи МВС чи адресне бюро з заявою чи можливо є якись інший варіант ?
Дякую за відповідь
 
alexandr_ukrainetsДата: Сб, 29.01.2011, 01:22 | Повідомлення # 7
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Добрий вечір!
Допоможіть, будьласка, розібратися у наступному...
...землеупорядник селищної ради подає заяву на звільнення в зв`язку з пенсійним віком після чого йде на лікарняне, оголошується конкурс на заміщення посади, за тиждень до оглошення конкурсу у відділ беруть практиканта-претиндента, за тиждень після оголошення конкурсу інший притендент подає заяву та усі додаткові документи у селищну раду для прийняття участі у конкурсі на заміщення посади. чи має переваги 1-ий претиндент перед 2-им? чи також 1-ий претиндент має подати усі документи для участі у конкурсі? чи має право 1-й претиндент проходити практику коли його керівник практики (землеупорядник)знаходиться на лікарняному? (землевпорядник працює у відділі один й інших працівників які могли б його замінити на час хвороби чи відпустки або відрядження немає)
Наперед вдячні.
 
ffffffffДата: Чт, 03.02.2011, 08:31 | Повідомлення # 8
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Квартира в сільскій місцевості,приватизована на 5 осіб. Моя частка складає 1/5 частину. На цій частині приписано двоє неповнолітніх дітей. Є постанова суду. щодо арешту цієї частки.Чи може в таких умовах виконавча служба виставляти на продаж мою частку?
 
славДата: Вт, 15.02.2011, 14:10 | Повідомлення # 9
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
з серпня 2008 розглядається питання про позбавлення б\\прав батька дитини.Суд ще 18.01.2010 виніс рішення,де,відмовивши мені в задоволенні позову про позбавлення б\\прав,визнав,що відповідач не вживає достатніх і належних заходів для виховання сина.Тому вирішив попередити його про необхідність змінити свою поведінку по відношенню до сина, а контроль за зміною поведінки покласти на орган опіки. За рік,що минув,батько жодного разу так і не поспілкувався з сином,не привітав навіть з днем народження,не купив жодної одежини чи іграшки,не погасив заборгованість по алім,алім.платить не в розмірі,визначеному судом,що знову приводить до наростання заборгованості,останній раз спілкувався з сином у 2008 5 хвилин у школі,сам живе за кордоном,хоча українець,син каже,що ВЗАГАЛІ батька не знає і не хоче,щоб він звався його татом.Орган опіки за весь рік нічого не зробив,щоб контролювати дії батька. А,коли я в січні 2011 знову звернулася до опіки за висновком про доцільність позбавлення б\\прав,мені знову ВІДМОВИЛИ,заявивши, що позбавлення недоцільне.На моє питання \"як же батько виконував рішення суду за рік,що минув\",порадили не бути дуже розумною,відверто знущаючись наді мною. Що порадити робити? Як захиститись від цинічних насмішок купленого батьком органу опіки?...
 
дідпетроДата: Вт, 28.06.2011, 14:17 | Повідомлення # 10
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене є заборгованість за 2010 рік з 07 по 12 місяці до пенсійного фонду.Я торгував на фіксованому податку. З веденям пенсійного податку припинив торгівлю і немаю можливості виплатити борг. До мене приходили з виконавчої служби і зажадали щоб я погасив заборгованість погрожуючи фінансовими штрафами, пенею. У мене 2 дітей шкільного віку та непрацюуча жінка. Торгівля в палатці було єдиним заробітком.Будь ласка дайте хорошу юредічну пораду що мені робити.Чи обовязково виплачувати борг.
 
Tanya3000Дата: Вт, 09.08.2011, 15:03 | Повідомлення # 11
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Добрий день!

Я вдова, маю 4-х малолітніх дітей. Старшому 7 років? меньшому 7 мысяцыв. Проживаю в 2-х ківнатному приватному будинку разом з батьками і молодшою сестрою у киъвський обл. Скажіль я маю право на полыпшення умов проживання? Куди мені звертатись?
 
komarДата: Чт, 29.03.2012, 10:29 | Повідомлення # 12
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Shnaps,
Здравствуйте!У меня есть квартира, я хочу подарить ее своему сыну, на даный момент он уже женат.Хотела бы узнать:
1.Могу ли я в договоре дарения поставить условие что квартира станет собственностью сына в том случае если он напишет рассписку что не когда не поставит эту квартиру банку или в еще какое либо учереждение под залог и если он всетаки это сделает то будет ли разорван договор если уже пройдет год после его составления?
2. В случае развода сына с его женой (которая в скором времени БУДЕТ прописана в этой квартире), на что в этой квартире по закону его жена может претендовать?
Зарание очень благодарна
 
valiaДата: Чт, 07.06.2012, 15:22 | Повідомлення # 13
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Доброго дня! На даний момент я знаходжуся на лікарняному у зв\'язку з вагітністю і пологами. Лікарняний лист відкрито 11 квітня 2012р. До цього часу мені його не виплатили. За місцем праці я ось уже 2 місяці періодично щотижня дзвоню, щоб дізнатися, коли буде виплата. Але там виявляється ще навіть не відкрили рахунок для зарахування цих грошей і відповідно не подали запиту у соцстрах. Коли це буде не можуть сказати. У мене питання. Які терміни подання цього запиту, чи ще є якась надія на виплату? Куди я можу поскаржитись на фірму з приводу цього? Як мені взагалі діяти, щоб отримати свої гроші?
 
niveaforyouДата: Пт, 08.06.2012, 15:05 | Повідомлення # 14
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Добрий день!
У квітні 2012 року у мене викрали телефон на Жіночому фестивалі( камер не було, білети могли купити і прийти всі бажаючі). Як тільки помітила пропажу, одразу побігла до охоронців, вони визвали наряд. Я написала заяву. Справа потрапила в прокуратура, але мобільний не взяли у розшук. Телефон дорогий ( за чеком 2700 грн) і мені хотілось би його швидше повернути. Як діяти? Можливо написати якусь скаргу на бездіяльність?
 
Lesia71Дата: Вт, 08.01.2013, 16:38 | Повідомлення # 15
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Доброго дня! Мій батько помер 2,5 роки тому. Він проживав разом з мамою у приватизованій квартирі, і являвся співвласником. Право на спадщину ми не оформляли. Чи потрібно успадковувати зараз татову частку квартири і чи можу це зробити я? Чи спочатку повинна успадкувати мама? Що станється з приватизованою квартирою, якщо двоє її власників помирають, а діти не встигнули за шестимісячним терміном( за незнанням законів) прийняти спадщину на половину квартири? Дякую.
 
Юридичний форум » Безкоштовна юридична консультація » Юридична консультація онлайн » Як отримати безкоштовну юридичну консультацію? (Інструкція з експлуатації форуму KAZUS.AT.UA)
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук:

Пт, 17.05.2024, 04:48
Вітаю Вас Гість

Форма входу

Пошук

Наше опитування

Як Ви потрапили на цей сайт?
Всього відповідей: 260

Статистика